menu

شماره تماس: 09910851637

ثبت نام    ورود اعضا       

دوره آنلاین استفاده از تکنولوژی در آموزش کودکان

🎯دوران با همراهی انجمن مطالعات کودکان پیش از دبستان ایران برگزار می‌کند:

👩‍💻دوره‌ی آنلاین استفاده از تکنولوژی در آموزش کودکان👨‍💻

📲تکنولوژی، می‌تواند در فرآیند رشد و یادگیری کودک، نقش مثبتی ایفا کند. مربیان با بهره‌گیری از تکنولوژی به منابع آموزشی خلاقانه و متنوع بسیاری دسترسی پیدا می‌کنند که می‌توانند از میان آن‌ها، مناسب‌ترین‌ها را انتخاب کنند. تکنولوژی هم‌چنین به مربی‌ها کمک می‌کند تا از دنیای پر تحرک مدل‌ها و روش‌های آموزش مختلف، بهره‌مند شوند.

📲اما در عین حال، استفاده از تکنولوژی آثار مخربی هم از خود بر جای می‌گذارد، از آثار مخرب جسمی گرفته، تا آثار مخربی مثل کند کردن مسیر رشد شناختی، عاطفی-احتماعی و ... .

📲مربی هوشمند با کسب اطلاعات در حوزه‌ی استفاده از تکنولوژی در کلاس کودکان، از این ابزار پر فایده، استفاده‌های به‌‌جا می‌کند و نه تنها آثار مخرب ‌آن را کنترل کرده و  به حداقل می‌رساند، بلکه از آن در رشد و آموزش کودکان،‌ استفاده می‌کند.

📲در نظر داشته باشیم که واقع‌گرا بودن، یکی از مهارت‌های مهم برای مربیان کودک است. ما در زمانی زندگی می‌کنیم که تکنولوژی بخش جدایی‌‌ناپذیر زندگی کودکان است و گاهی هم کودکان بیش‌تر از والدین و بزرگ‌تر ها مهارت‌های استفاده کردن از تکنولوژی را دارند! بنابراین استفاده‌ی هوشمندانه از این ابزارها و ورود آن‌ها به فضاهای آموزشی، فواید بسیاری خواهد داشت.

⚜در این کارگاه آن‌لاین (10 ساعت)، علاوه بر بررسی برخی از نظریات موجود درباره‌ی استفاده از تکنولوژی در آموزش کودکان، به بررسی موضوعات زیر می‌پردازیم:

⚜موضوعات دوره:

انتخاب ابزارهای آموزشی الکترونیکی مناسب

استفاده‌ی چند‌منظوره از ابزارهای الکترونیکی

آموزش آن‌لاین به کودکان

⚜راهبر:

فاطمه صادقی

⚜مدت:

10 ساعت: 5 جلسه

⚜زمان:

شنبه‌ها و دوشنبه ها و چهارشنبه‌ها، 4- 6 - 8 - 11 - 13 بهمن 1399

ساعت 18-16

⚜هزینه‌ی ثبت نام :

400 هزار تومان / ظرفیت محدود . 

هزینه‌ی ثبت نام زودهنگام: (تا 29 دی)

360 هزار تومان

* توجه داشته باشید پرداخت هزینه‌ی دوره به صورت چندمرحله‌ای نیز امکان‌پذیر است. در صورت نیاز به پرداخت با شرایط ویژه، با ما تماس بگیرید.

* گواهی‌نامه‌ی معتبر حضور در دوره‌ی دوران با همراهی انجمن مطالعات پیش از دبستان ایران، معطوف به وزارت علوم ، تا یک ماه پس از اتمام دوره در حساب کاربری شما در سایت قرار خواهد گرفت.